Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock Tabancalar İçin Tüfek Kasası
Bu ürün hakkında neler düşünüyorsunuz?
Saygılar.
http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoo...-112075572

Alıntı

Ben kaptırmasyonda nirvana seviyesinde olduğunu, pratikte bir işe yaramayacağını ve ayrıca -kanuni kısıtlama olsun ya da olmasın- kanun uygulayıcılar karşısında sorun teşkil edeceğini düşünüyorum.

Üzerindeki EOTech Red Dot büyük ihtimalle replika olacaktır, ayrıca ürünün airsoft olması da kuvvetle muhtemeldir. Son olarak lazerin zaten yasak olduğunu belirtmek isterim.Saygılar.

Alıntı

Piyasada bu tarzda kit üreten firmalardan birisi Roni' nin üreticisi CAA...Geçen yıl bu ürünün Glock için üretilmekte olanlarının ülkemizde yasal olarak dağıtımını yapıp yapamayacağımız konusunda irtibata geçtiler. Kendileri ile IWA' da da görüştük. Müteakiben de EGM Özel Güvenlik Dairesi' ne yaptığımız müracatta, halihazırda mevcut kanun ve yönetmeliklerde kesin ve net hükümlerle bir kısıtlama olmamasına rağmen bu ve benzer ürünlerin ithalatını şimdiye kadar kesinlikle onaylamadıklarını, bundan sonra da onaylamayacaklarını bildirir bir cevap aldık...

Sn.eraonk' un da belirttiği gibi, halihazırda mevcut kanun ve yönetmeliklerde kesin bir hüküm olmamasına rağmen, kolluk işlem yapıp konuyu savcılığa intikal ettirdiğinde, savcılığın görüş isteyeceği kişi ve makamların kesinlikle olumsuz görüş belirteceği aşikar olan ürünleri bir dünya para ödeyerek alıp, ruhsat hakkınızı tehlikeye sokmanın lüzumu yok...

Saygılar.

Alıntı

Ürün açıklamasında kullandığı yazı modeline çok saydım Smile hiç birsey okuyamadım ben üzerinde gez,arpacık dahi olmadan satışa sunulduğunu biliyorum.Türkiye'de satışını yapan firmalar var fakat Sn.Lupus'un da söyledği gibi baş ağırtacak bir ürün.
Ayrıca ne maksatla alınıp,kullanılabilir ki bu paralar ödenipte hemde tabanca gibi gizli,herzaman ve heryerde taşıma şansınızı kaybediyorsunuz! Tüfek vari bir silah kullanmak istiyorsam 9mm'de neymiş Smile 12 ga kullanılır gücünden keyflenirim.
Hem bir kalıbın içine sokup silahımın çalışma sistemine aykırı ve dolayısıyla silahıma zarar verme ihtimali olan bir ürün bence en gereksiz üründür.

Saygılar

Alıntı

Daha önce bu tür bir ekipmanı görünce benim de ilgimi çekmişti.
Hafızam beni yanıltmıyorsa tabancalara dipçik benzeri modifikasyonlar kanuna aykırı durumda.
İlginçtir ki tüfekleri küçültmek, tabancaları da büyütmek yasak, bir kararı yok...

Saygılar

Alıntı

Batum'da Gürcü Polisinin elinde HS 2000lisini görmüştüm, kıt kanaat İngilizce bilgimle fotoğraf çekmek için derdimi anlatamayınca fotoğraf çekememiştim. Benim anlamadığım SMG varken, neden dipçikli tabanca veriyorlar.

Alıntı

(24-04-2014, 02:59 AM)Shepherd demiş ki: Batum'da Gürcü Polisinin elinde HS 2000lisini görmüştüm, kıt kanaat İngilizce bilgimle fotoğraf çekmek için derdimi anlatamayınca fotoğraf çekememiştim. Benim anlamadığım SMG varken, neden dipçikli tabanca veriyorlar.

Maksat ucuza görüntüyü kurtarmak. O plastik kapaklara abuk paralar isteyenlere aldanmayın, maliyeti 100 lira bile değil. Aklı başında kimse kullanmaz, hiçbir avantajı yok, anlamı da yok, tacticool merakından da öte gereksiz, hatta kovan sıkıştırma, acil durumda hızlı manipulasyona izin vermeme, boyutu artırma, gereksiz ameliyeler öğrenip eğitimi bozma gibi tehlikeleri olan bir zamazingo...

Alıntı

Düzce' de bir silahçıda görmüştüm...
Neredeyse bir tabanca fiyatı kadar para istiyordu...

Alıntı

(24-04-2014, 05:09 PM)baris demiş ki:
(24-04-2014, 02:59 AM)Shepherd demiş ki: Batum'da Gürcü Polisinin elinde HS 2000lisini görmüştüm, kıt kanaat İngilizce bilgimle fotoğraf çekmek için derdimi anlatamayınca fotoğraf çekememiştim. Benim anlamadığım SMG varken, neden dipçikli tabanca veriyorlar.

Maksat ucuza görüntüyü kurtarmak. O plastik kapaklara abuk paralar isteyenlere aldanmayın, maliyeti 100 lira bile değil. Aklı başında kimse kullanmaz, hiçbir avantajı yok, anlamı da yok, tacticool merakından da öte gereksiz, hatta kovan sıkıştırma, acil durumda hızlı manipulasyona izin vermeme, boyutu artırma, gereksiz ameliyeler öğrenip eğitimi bozma gibi tehlikeleri olan bir zamazingo...

Harika yorum Sn.Barış!
İnsanlar daha az silüet veren kılıf arayışındayken, silahın hayati bir durumda nasıl kullanılacağının pratiklerini, sorun giderme çalışmalarını yaparken, orjinal olmayan bir ürüne, yine sahte aksesuarları ile birlikte verilesi bir fiyat mı ben de bilemedim Smile

Alıntı

2250 tl mi istiyorlar gerçekten, ilk başta 225 sandım belki meraklısı alır bir kenara atar diyecektim ama 2250 tl imiş. Yahu bizim memlekette her kes akıllı geçinir, kim bu plastik parçasına bu parayı verir ki. Enayiliğin bile bir sınırı var.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi