Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda benim HS2000'im
[Resim: 99656583.jpg]

Alıntı

[Resim: 33578561.jpg]

Alıntı

[Resim: tetik.jpg]

Alıntı

[Resim: stkapak.jpg]

Alıntı

Sn Lupus ben resimleri açık halde koymayı becerememiştim, teşekkür ederim eliniz değmişken 38 nolu mesajda da 250 atım ile ilgili link vermiştim değiştirebilirseniz arkadaşara ve siteye görsel anlamda daha değerli bilgiler vermiş oluruz. Saygılar sunuyorum.

Alıntı

Sn.sem, forumda bir kaç tane kısa soluklu HS 2000 değerlendirmesi mevcut olmakla beraber, sanırım en uzun soluklu HS 2000 yol hikayesi sizin konunuz olacak. Uzun vadede bu silahı almayı düşünen silahsever dostlar için oldukça güzel bir kaynak oluşacağını düşünüyorum. Elinize, emeğinize sağlık.

Saygılar.

Alıntı

Silahı 05.7.2012 tarihinde devrettim. Yaklaşık 600-700 atım gerçekleştirdim. Herhangi bir tahliye ya da besleme sorunu yaşamadım. Boya kalitesinden, polimer işçiliğinden, namlu temizliğinden ve toleranslarından gayet memnundum. Satma sebebim tetik yolunun istediğim kadar net ve kısa olmaması, kabze emniyetini sevmememdir. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem deneyerek almalarıdır. Saygılarımla...

Alıntı

Laylon takılacaksanız en temiz seçenek yine Glock, kanımca.

Alıntı

Gen3 19 elime uyumlu olmadığı için düşünmedim. Gen4'de hafif mühimmatla yaşanan sıkıntıların MKEK mermilerinde yaşanmayacağını düşünürsek olabilir. Sanırım Türkiye şartlarında glock bir adım önde.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi