Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt 1911 Tabanca Çekme idmanı için. Amman Boyası Aşınmasın
24-10-2009, 01:45 AM
Colt 1911 Tabanca Çekme idmanı için. Amman Boyası Aşınmasın
Malum memleketimizde silahlar pahalı metalar, insan kıyamıyor binlerce kez kılıfa sokup çıkartmaya. Onun yerine alternatif olarak aşağıdaki silahı öneriyorum.

Ha, ben bu silah imitasyonunu yine aldım? Yasal olarak silah sahibi olamayacağım bir ülkede (vakit kıtlığından) hasretimden aldım.

Almanya'da belinizde bu sülünü taşımak istiyorsanız Ordnungsamt (belediye şeklinde tercübe edelim) a gibiyorsunuz, başvuruda bulunuyorsunuz, eğer adli olarak bir sıkıntınız yoksa, saldırgan tavırlarınız yoksa 50 Euro karşılığında size bir belge veriliyor, bu belgeyle kurusıkı tabanca taşımanızın yolu açılıyor.

[Resim: P1010167.jpg]
[Resim: P1010168.jpg]
[Resim: P1010169.jpg]
[Resim: P1010170.jpg]
[Resim: P1010171.jpg]
[Resim: P1010172.jpg]
[Resim: P1010173.jpg]
[Resim: P1010174.jpg]
[Resim: P1010175.jpg]
[Resim: P1010176.jpg]

Bır şarjörde fişek yaktım bununla. Hayatımda ilk defa kurusıkı bir tabanca ile atış yaptım. Tutukluk yapmadan çalıştı. Tepme yok (normal olarak, Steyr M9A1 le manevra fişeği yaktığımda da aynı şey oluyor), sesi çiğ ve tiz kulağa yakın tutmamak lazım, öyle göğe dikerek falan deği, yere paralel veya yere doğru tutunuz, kurusıkı fişek yakarken.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden, rahat yaşama yollarını aramayı itiyat (alışkanlık) haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdurlar.

I will have my vengeance, in this life or the next.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
24-10-2009, 01:46 AM (Bu Mesaj 24-10-2009 07:42 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : evrenay.)
RE: Colt 1911 Tabanca Çekme idmanı için. Amman Boyası Aşınmasın
Son 2 fotoğraf, eksik kalmasın.

[Resim: P1010177.jpg]
[Resim: P1010178.jpg]

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden, rahat yaşama yollarını aramayı itiyat (alışkanlık) haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdurlar.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
24-10-2009, 02:18 AM
Olur, Almaya dan buraya nasıl gelebileceğini tarif ederseniz neden olmasın.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
24-10-2009, 12:23 PM
Was kosted sn.Evrenay?

MK III`süz adam.

"Şirler pençe-i kahrımda olurken lerzan
Beni bir gözleri ahuya zebun etti felek. "
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
24-10-2009, 07:37 PM
Sayın Altunhan,

Toplamda 8 fişek yaktım, çiziği vuruğu yok, alalı 10 gün falan oldu ancak zamanımın çoğu TR de geçtiği için dolapta yatacağına sizin işinize yarasın.

126 Euro in Frankonia.
plus
25 Patronen für 11,50 Euro. Also Total 137,50 Euros

Bei mir die Pistole zusammen mit 17 Platzpatronen von Nobel Dynamit (natürlich im Koffer und mit Signalpatronenaufsatz) nur für 115 Euro inklusive Porto als Paekchen per deutsche Post.

Neyse Sn. Altunhan, düşünürseniz bana evren.aydin@web.de den ulaşabilirsiniz.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
25-10-2009, 01:18 AM
Ben su ordnungsamt isini bir arastirayim size haber veririm sn.Evrenay.Tasimak icin degilde bulundurmak icindemi izin almak gerekiyor,bilginiz varmi?

MK III`süz adam.

"Şirler pençe-i kahrımda olurken lerzan
Beni bir gözleri ahuya zebun etti felek. "
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
25-10-2009, 01:32 AM
Yok, bulundurmak için izne ihtiyaç yok.
Ben 3-4 gün zevk için belimde gezdirdim köy yerinde. Şüpheli davranış içinde bulunmadıkça kimse ilişmez size .
Bir şarjör mermiyi de insanın kıt Allah'ın bol olduğu bir tarla kenarında attım :-) onuda silahı denemek için.
Düğüncü, maççı olmadığım için göğe, yere fişek sıkmak bana hiçbirşey ifade etmiyor.

Bu tip silahlara "Gas und Signal Pistolen" deniliyor. Ordnungsamt'a sorarken faydası olabilir.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS