Değerlendir:
  • 1 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FRANSIZ ONLUSU
15-08-2008, 04:04 AM (Bu Mesaj 15-08-2008 05:47 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : courvoisier.)
RE: FRANSIZ ONLUSU
    kapali namlu fransiz onlusunun buldugum resimleri...merak edenlere...

Bilginin üslubu nazik, sesi sakindir.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-08-2009, 06:25 PM
arkadaşlar bu fransız onlusunun tarihi hakkında bilgisi olanınız varmı?
Alıntı Yaparak Cevapla
29-08-2009, 09:14 PM
merhaba arkadaşlar.heyet raporu için gittiğim hastanede tanıştığım birinde bu tabancadan varmış.oda ruhsatını yenilemek için gelmişti.1000tl ver vazgeçim ruhsattan sana devredim dedi..Birde sayın ustalarım astra falcon mod 4000 nasıl bir tabanca sizce ? Tipi ilk bakışta itici gelsede baktıkça sevmeye başlıyorum sanırım..
Alıntı Yaparak Cevapla
29-08-2009, 09:48 PM (Bu Mesaj 29-08-2009 10:44 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : sandeman.)
ashes Yazdı:astra falcon mod 4000 nasıl bir tabanca sizce ? Tipi ilk bakışta itici gelsede baktıkça sevmeye başlıyorum sanırım..

Duruşu bence de güzeldir ama söküp takmayı da bir deneyin derim.Hala gözünüze hoş geliyorsa öyle bir bakın Smile Söküp takmasına bir Marlboro alıyordu arkadaşım Smile
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-08-2009, 10:42 PM
ashes Yazdı:merhaba arkadaşlar.heyet raporu için gittiğim hastanede tanıştığım birinde bu tabancadan varmış.oda ruhsatını yenilemek için gelmişti.1000tl ver vazgeçim ruhsattan sana devredim dedi..

Bu silaha 1000 TL değer biçen adam, bırakın o silahın ruhsat harcını kendisi ödemeye devam etsin.

'' Savaşçı ve süvari hayatımız sayesinde, adı yabancıları titreten bir millet olduk. ''
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 01:47 AM
Şaşırdım gerçekten Sayın LUPUS usta.1000 tl demek ki çok bu tabanca için.Asıl bombayı patlatayım ben o zaman.Bana fiyat çok uygun gelmişti çünkü aynı silahı bazı sitelerde 4000 tl fiyata gördüğüm içinSmile Birde aynı sitede hs2000'i sanırım 3750 dolara görmüştüm.Ama mke sayfasında 1600 dolar yazıyordu.Ne garip bir olay.Silah olunca kimse birşey demiyor, bunlarda utanmıyorlar ama düşünsenize bir araba olsa mesela şahin'e 20.000 tl isteseler tepkiler nasıl olurdu..
-Ayrıca sayın Sandeman; Bu silahın söküm işleminin fn 1910 gibi olacağını düşünmüştüm.Demek ki yanılmışım.Zaten ilk silahımız olacak, bunlar belki 2. ya da 3. silahımız olabilir hobi amaçlı..TEŞEKKÜR EDERİM HERKESE...
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 02:13 AM
Sn. Ashes isterseniz linke bir bakın
http://www....forum.com/sf/forum_posts.asp?TID=1754
Saygılar.

Every man dies; Not every man really lives.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 02:42 AM
Çok teşekkürler sayın Ronin.fiyatı çok uygun geldi bir kere ve temiz bir tabancaya benziyor.Aslında alınır değil mi ? peki bu tabancayla atış çalışması yapabilir miyim acaba ? İlk kez çalışmalara başlayacağım açık konuşmak gerekirse..
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 08:07 AM
ashes Yazdı:-Ayrıca sayın Sandeman; Bu silahın söküm işleminin fn 1910 gibi olacağını düşünmüştüm.Demek ki yanılmışım.Zaten ilk silahımız olacak, bunlar belki 2. ya da 3. silahımız olabilir hobi amaçlı..TEŞEKKÜR EDERİM HERKESE...

Efendim FN 1910 belki aynı şekilde sökülüyordur,açıkçası sahibinin çektiklerini görünce bu silahı ben de söküp takmayı hiç denemedim.Namluyu yerine yerleştirmekte çok zorlanıyorlardı ama belli mi olur ,belki benim arkadaş gabiydi Smile
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 07:05 PM
arkadaşlar konu saptı biraz...fransız onlusu hakkında kaç seneliktir en yenisi şuan üretimi yapılıyormu vb konularda yorum yazalım lütfen..
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS